Képesség fejlesztés (gyerekek és felnőttek számára)

Tanulási képességek fejlesztése kineziológiai módszerekkel gyermekek és felnőttek számára. Gyermekeknél a figyelem, az összpontosítás, az integráció képességének fokozása a leggyakoribb fejlesztendő terület. A diszlexia, a dadogás és még számos gyermekkorhoz kötődő probléma egyszerűen, könnyen és gyorsan javítható vagy végleg megszüntethető a kineziológia módszereivel.
A felnőttek sokszor azt mondják, nekik erre nincs szükségük. Pedig az életünk a folyamatos tanulásról szól! Folyamatosan tanuljuk a kommunikációt a családtagjainkkal, munkatársainkkal. Viselkedésünk hatásait tanulmányozva felismerjük milyen változtatások segítenek minket a fejlődésben, tanulunk a hibáinkból, egyre jobb a probémamegoldó képességünk. Ha visszatekintünk a 10 évvel ezelőtti önmagunkra, máris látjuk, mi midenben változtunk, fejlődtünk, az élet iskolájában mennyi mindent megtanultunk. A tanulási képességet felnőttként is lehet fejleszteni és nagyon érdemes, mert remekül kamatozk a mindennapokban!
Mit fejleszthetünk még? Önbizalmat, kommunikációs képességet, önkifejező képességet, céltudatosságot...stb.

Tanácsadást végzi: Klement Anna, Tekes Katalin, Klement Ottó

Jelentkezés >>